خرید زمین شهرکی نوشهر

خرید زمین شهرکی نوشهر

متری 12 میلیون تومان - کد ملک : 00

خرید زمین شهرکی نوشهر

سعی ما بر این است که یک توضیح جامع و کامل در مورد قیمت زمینهای شهرکی در نوشهر و ویژگی این زمین ها صحبت کنیم و البته یک مشخصاتی در مورد بعضی قطعات زمین شهرکی در نوشهر که البته اگه قصد خرید زمین شهرکی دارید برای شما توضیحاتی را ارائه دهیم که مطمئنیم در بحث خرید زمین در نوشهر بسیار می تواند به شما کمک کند.

قیمت زمین شهرکی نوشهر

خوب دوست دارید در کدام شهرک زمین داشته باشید دوستان شهرکی که میخواهید در آن زمین خریداری کنید چه ویژگی هایی داشته باشد اما آیا می دانستید بارزترین و شاخص ترین ویژگی زمینهای شهرک چیست؟ ببینید دوستان زمین شهرکی بهترین گزینه برای خرید می باشد چرا چون زمینهای شهرک تقریباً نزدیک به ۱۰۰ درصد آنها داخل بافت هستند اکثر آنها سند دارند البته زمینهای شهرکی سند آنها مشاع است نه تنها زمین شهرکی بلکه شما ویلا شهرکی هم بخرید باز سند مشاع دارد و در هر صورت اگر تصمیم به خرید زمین شهرکی در نوشهر بگیری یا برنامه برای خرید ویلا شهرکی در نوشهر داشته باشید در هر صورت بدانید اگر ملک شما سند داشته باشد سند مشاع می‌باشد و مشاع چگونه است.؟

ما برای شما در در این قسمت سعی می کنیم در مورد زمین سند دار شهرکی برای شما یک سری توضیحاتی را ارائه دهیم که اگر تصمیم به خرید زمین شهرکی گرفتید یکسری پیش زمینه داشته باشید.

اما خوب قیمت زمین شهرکی بسته به منطقه قرار است زمین بخرید ، بسته به شهرکی که در آن می خواهید زمین بخرید و بسته به مشخصات خود زمین قیمت متفاوت است .اما اگر می خواهید اطلاعات دقیق تری از زمین شهرکی داشته باشید حتما با مشاورین املاک بام نوشهر در تماس باشید تا مشاورین ما بر اساس بودجه شما و خاصه شما بهترین زمین را در نوشهر به شما معرفی کنند.

کد 505
1100 متر زمین
داخل شهرک
دارای جواز ساخت
انشعابات موجود

برای خرید زمین داخل شهرک با قیمت مناسب و گاهی ارزان که مالک زمین به خاطر پول لازم بودن زمین را زیر قیمت میفروشد شما میتوانید یک زمین در شهرک شیک و نزدیک به دریا و جاده اصلی و همچنین پای کوه را که در فروش زمین بود بخرید

زمین شهرکی سند دار در نوشهر

خوب همونطور که شما قول دادیم می‌خواهیم در مورد زمین های شهرکی با شما صحبت کنیم اما در مورد سند آن بیشتر برای شما توضیح میدهیم ببینید دوستان زمینهای شهرکی اکثراً سند دارد اما سند آنها مشاع می باشد مشاع یعنی چی؟ یعنی وقتی یک مالک شهرک می‌آید یک زمین به متراژ به فرض مثال ۱۰ هزار متر را قطعه‌بندی می‌کند و برای فروش در اختیار شما عزیزان یا خریداران می گذارد خوب وقتی زمین قطعه بندی می شود مطمئناً برای آن جاده‌ای در نظر می‌گیرد و مطمئناً نگهبانی برای شهرک در نظر می‌گیرند مطمئنا امکانات دیگر برای شهرک در نظر می‌گیرد گاهی شهرک آن زمین بازی دارند استخر عمومی دارند و بسیاری از امکانات دیگر که همه اینها از زمینهای شهرک کسر می‌شود اینها می‌شود مشاعات شهرک که بین همه اهالی شهرک اشتراک دارد .

خب وقتی شما یک قطعه ۵۰۰ متری می‌خرید معمولاً به ۱۰ درصد خود زمین که خریداری کردید  ۴۶۰ متر تحویل می گیرید چگونه ؟ بزارید برای شما مثال بزنم اگر شما ۴۰۰ متر زمین شهرکی خریداری کردید در اصل ما ۳۶۰ متر محصور شده گرفتیم اما داخل سند به شما ۴۰۰ متر زمین شهرکی می‌دهند و موقع فروش شما ۴۰۰ متر را می‌فروشید و مشاعات که خدمت شما عرض کردیم در سند به عنوان سند مشاع به شما تحویل داده می شود یعنی شما درون زمین بازی ، درون استخر ، در آن مسیر جاده ، در آن نگهبانی سهیم هستید مثلا آپارتمان وقتی شما آپارتمان ۹۰ متری خرید ۸۵ متری برای آپارتمان شماست حدود ۵ متر تا ۱۰ متر به آسانسور راهروها و پارکینگ ها اختصاص داده می‌شود حتی انباری نیز در خود آپارتمانها به عنوان مشاعات در نظر گرفته می شود.

خرید زمین شهرکی نوشهر

چه شهرک هایی در نوشهر زمین بخریم ؟

 

توجه:

بجز مکان ویلاهای که در سایت آمده بقیه اطلاعات صحیح میباشد جهت خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

در کانال تلگرام املاک ما عضو شوید

http://telegram.me/pourvali

 

پورولی …………………………………………….. ۰۹۱۱۴۷۶۸۸۶۲

برچسب ها