خرید ویلا در نجارده

14 میلیارد تومان - کد ملک : 00

خرید ویلا در نجارده

تو این مطلب میتونم حسابی برای شما در مورد و ویلا در نجارده نوشهر توضیح دادم ویلاهای شهرکی و ویلاهای لوکس را برای شما کاملاً باز می کنم منطقه نجارده را توضیح کامل در مورد آن و پتانسیل روستای نجارده برایتان می دهم و همچنین قیمت ویلا در نجارده را با همدیگر بررسی خواهیم کرد.

قیمت ویلا در نجارده

سوال اساسی اینجاست چرا یک خریداره ویلا باید در نجارده وی را بخرد چه چیزی در نجارده می تواند این نظر خریدار را به سمت خود جلب کند سرمایه گذار چرا باید در نجارده سرمایه‌گذاری کند ویژگی های شاخص نجارده در بحث ملک و مسکن چیست؟!

همه سوالاتی که در بالا مطرح شده گاهان ذهن شما را درگیر می‌کند را سعی می‌کنیم در این مطلب جامعه برای شما توضیح دهیم اول از همه خدمت شما خریداران عزیز عرض بکنم چرا می پرسید چرا شما که دنبال خرید ویلا در نوشهر هستید باید در نجارده نوشهر ویلا خریداری کنید اولاً از نظر موقعیت جغرافیایی در فاصله حدود ۷ کیلومتری نوشهر قرار دارد پس راه دسترسی به نجارده بسیار راحت می باشد و نه جاده چون نزدیک شهر است این یک کهن من مثبت به حساب می آید.

دوم اینکه شما اگر به روستای نجارده تشریف برده باشید ورودی روستای نجارده یعنی از جاده اصلی تا خود روستای نجارده یک جاده صاف و مستقیم از دریا به پای کوه است یعنی یک ورودی منحصر به فرد که اگر یک لحظه آن را در ذهن خود تجسم کنید عاشقش میشوید.

مسئله بد قسمت بومی نشین و غیر بومی نشین نجارده از همدیگر مجزا می باشد نجارده ورودی آن یک میدان وجود دارد که اگر به سمت دانشکده نجارده بروید �ظم ساکنان غیر بومی نشین هستند و چند شهر ک نیست در آن منطقه قرار دارد اما در قسمت راست آن یا مستقیم آن اکثریت بومی نشین هستند جدایی از این دو مسیر در سمت راست یک ورودی دیگر قرار دارد که می‌تواند به عنوان شاخصه زیبا و اساسی نجارده جهت معرفی خود روستای نجارده به شمار رود.

ویلا شهرکی در نجارده به چه صورت است

ببینید اگه می خواهید در مورد ویلا شهرکی اطلاعات به دست بیاورید باید بدانید در خود روستای نجارده چند شهر وجود دارد چند شهرک خوب نجارده را خدمت شما معرفی می کنم که البته باید این شهرک‌ها را از نزدیک ببینید اما خوب شهرک پالیز نجارده شهرک اخوان نجارده شهرک فریال نجارده از شهرک های خوب نجارده هستند ردیم خوب هستند الان قیمت زمین شهرک پالیز حداقل متری ۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است در صورتی که زمین غیر شهرکی در نجارده نوشهر ۱۲ تا ۱۳ میلیون تومان نیز می توانید خریداری کنید در ضمن فراموش نکردم خدمت شما عزیزان عرض کنم که همه این قیمت‌هایی که عرض می‌کنیم برای زمینهای داخل بافت در سرزمین هایی که می توانید در آن شروع به ساخت و ساز نمایید.

 

زمین ۵۰۰

دوواحدمجزا

۱۴۰متری

۹۰متری

سند تک برگ

ویو جنگل

زیر قیمت

ویلا لوکس در نجارده نوشهر چگونه است.

شاید بخواهید بدونید لوکس ترین ویلا در نجارده کدام است؟! اما این سوال یک سوال بسیار کلی و سختی می باشد چرا که شما نمی توانید لوکس‌ترین ویلا را هیچ وقت در یک روستا پیدا کنید یا یک ویلا را به عنوان لوکس ترین ویلای آن منطقه معرفی کنید ! چون هر ویلایی شاخصه های خاص خود را دارد ما در یکی از مطالب خود در این سایت به عنوان خرید ویلا لوکس در نوشهر سعی کردیم برای شما توضیح دهید چگونه یک ویلا ، ویلای لوکس به شمار می‌رود و چه آپشن هایی باید داشته باشد پس لطفاً قبل از اینکه در مورد ویلاهای لوکس تصمیم‌گیری کنید و شناختی نسبت به آن ندارید و می خواهید پیدا کنید حتماً آن مطلب ما را مطالعه کنید اما در کل نجارده نوشهر ویلاهای شهرکی آن بسیار لوکس هستند چرا اکنون مالک شهرک یا هیئت مدیره شهرک می‌خواهد شهرک خود را برند کند پس دست به ساخت و ساز ویلاهای لوکس میزد الان شهرک اخوان نجارده نوشهر نیز همین گونه است . شما حق ساخت و ساز در آن را شخصاً ندارید و حتماً باید دست پیمانکاران آن شهرک برای شما ویلا ساخته شود اما هر ویلا نمی‌توانید در یک شهرک برند بسازید چرا که اگه ویلای شما ضعیف باشد باعث پایین آمدن ارزش شهرک و زمینهای شهرک می‌شود.

 

خرید ویلا در نجارده

 

توجه:

بجز مکان ویلاهای که در سایت آمده بقیه اطلاعات صحیح میباشد جهت خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

در کانال تلگرام املاک ما عضو شوید

http://telegram.me/pourvali

پورولی …………………………………………….. 09113958126

برچسب ها