زمین 600 متری داخل بافت نوشهر

متری 800 هزار تومان - کد ملک : 659

زمین 600 متری داخل بافت نوشهر

خرید زمین تا 600 متر در نوشهر و تا قیمت 500 میلیون تومان که داخل بافت بوده و در منطقه تهرانی نشین واقع شده است معمولا زمین هایی که داخل بافت هستند یا بافت مسکونی هستند یا زراعی و یا باغی . البته معتبرترین و بی دردسر ترین نوع بافت ها بافت مسکونی است ولی بقیه بافت ها مشکلی ندارند چرا که بافت زراعی و باغی رو خیلی راحت می توان به بافت مسکونی تبدیل وضعیت داد . که توسط دهیاری و بنیاد مسکن صورت می گیرد

نکته ای در موقع خرید زمین اهمیت دارد این است که قبل از خرید زمین حتما در مورد داخل بافت بودن زمین و اینکه زمین اوقافی یا جنگلی جلگه ای نباشه باید تحقیق بشه چرا که هر کدام از اینها که باشه هیچ ارزشی ندارد چرا که اوقافی که از اسمش معلومه. اما جنگلی جلگه ای چون مالک این زمین ها دولت است و معروف به زمیین های ده هکتاری است هیچگاه اجازه ساخت نمی دهند و اگر هم ویلایی ساخته بشود دولت اجازه دارد هر زمان که اراده کند آن بنا را تخریب کند .

مشخصات زمین

کد 659
زمین فروشی
600 متر زمین
قابل تفکیک
منطقه تهرانی نشین
متری 800 هزار تومان

این قیمت زمین این روزها جز زمیین های ارزان بحساب می اید چرا که زمین امروزه در حومه نوشهر  و البته داخل بافت که باشد حداقل متری یک میلیون تومان قیمت دارد و مالکین این زمین ها معمولا چون بومی هستند کمتر پیش می آید زیر این قیمت بفروشند البته ممکن است زمین را شرایطی با بصورت نقد و اقساط بخواهند بفروشند اما در کل این زمین ها حداقل همان قیمتی که عرض شد معامله می شوند و حال زمین ساحلی یا شهرکی باشد گرانتر نیز است .

 

زمین 600 متری داخل بافت نوشهر

 

 

توجه:

 

بجز مکان ویلاهای که در سایت آمده بقیه اطلاعات صحیح میباشد جهت خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

 

در کانال تلگرام املاک ما عضو شوید

 

http://telegram.me/pourvali

 

⭕ اگر در شبکه های اجتماعی، عضو هستید ما را در آن ها دنبال کنید

 

✅ سروش:

 

http://sapp.ir/pourvali

 

✅ آی‌گپ:

 

http://igap.net/pourvali

 

✅ اینستاگرام :

 

https://www.instagram.com/amlakpourvali

 

 

پورولی …………………………………………….. ۰۹۱۱۴۷۶۸۸۶۲

برچسب ها