زمین ۶۰۰ متری داخل بافت نوشهر

متری 800 هزار تومان - کد ملک : 659

زمین ۶۰۰ متری داخل بافت نوشهر

خرید زمین تا ۶۰۰ متر در نوشهر و تا قیمت ۵۰۰ میلیون تومان که داخل بافت بوده و در منطقه تهرانی نشین واقع شده است معمولا زمین هایی که داخل بافت هستند یا بافت مسکونی هستند یا زراعی و یا باغی . البته معتبرترین و بی دردسر ترین نوع بافت ها بافت مسکونی است ولی بقیه بافت ها مشکلی ندارند چرا که بافت زراعی و باغی رو خیلی راحت می توان به بافت مسکونی تبدیل وضعیت داد . که توسط دهیاری و بنیاد مسکن صورت می گیرد

نکته ای در موقع خرید زمین اهمیت دارد این است که قبل از خرید زمین حتما در مورد داخل بافت بودن زمین و اینکه زمین اوقافی یا جنگلی جلگه ای نباشه باید تحقیق بشه چرا که هر کدام از اینها که باشه هیچ ارزشی ندارد چرا که اوقافی که از اسمش معلومه. اما جنگلی جلگه ای چون مالک این زمین ها دولت است و معروف به زمیین های ده هکتاری است هیچگاه اجازه ساخت نمی دهند و اگر هم ویلایی ساخته بشود دولت اجازه دارد هر زمان که اراده کند آن بنا را تخریب کند .

مشخصات زمین

کد ۶۵۹
زمین فروشی
۶۰۰ متر زمین
قابل تفکیک
منطقه تهرانی نشین
متری ۸۰۰ هزار تومان

این قیمت زمین این روزها جز زمیین های ارزان بحساب می اید چرا که زمین امروزه در حومه نوشهر  و البته داخل بافت که باشد حداقل متری یک میلیون تومان قیمت دارد و مالکین این زمین ها معمولا چون بومی هستند کمتر پیش می آید زیر این قیمت بفروشند البته ممکن است زمین را شرایطی با بصورت نقد و اقساط بخواهند بفروشند اما در کل این زمین ها حداقل همان قیمتی که عرض شد معامله می شوند و حال زمین ساحلی یا شهرکی باشد گرانتر نیز است .

 

زمین ۶۰۰ متری داخل بافت نوشهر

 

 

توجه:

 

بجز مکان ویلاهای که در سایت آمده بقیه اطلاعات صحیح میباشد جهت خرید و مشاوره با ما تماس بگیرید

 

در کانال تلگرام املاک ما عضو شوید

 

http://telegram.me/pourvali

 

⭕ اگر در شبکه های اجتماعی، عضو هستید ما را در آن ها دنبال کنید

 

✅ سروش:

 

http://sapp.ir/pourvali

 

✅ آی‌گپ:

 

http://igap.net/pourvali

 

✅ اینستاگرام :

 

https://www.instagram.com/amlakpourvali

 

 

پورولی …………………………………………….. ۰۹۱۱۴۷۶۸۸۶۲